Şirket Profilimiz

Şirket Profilimiz

Şirketimiz, yönetim kurulu başkanımız Reşat Çelik tarafından 1989 yılında 30 m2’lik alanda Pens imalatı ile sektöre ilk adımını atmıştır.
1996 yılında yeni yerine geçerek tamamlanmış ve yarı tamamlanmış ürünlein imalatı ile hizmet veren ROPESAN pens sanayi, 2003 yılında entegre tesis olmak hedefine ulaşmak amacıyla tezgah parkurunu cnc makinaları ile iş hacmini genişleterek bu yatırımla birlikte tedarik sektörünün en aktif oyuncusu olmayı başarmıştır.
Türkiye pazarının %85’ine sahip olan kuruluşumuz bu güç ve tecrübeyle ROPESAN markasını tescil ederek tamamlanmış ürünler pazarına girmiş ve fark yaratan marka olmayı başarmıştır.
Firmamız Rovelver -Otomat ve CNC de kullanılan pensleri, Dın 6343 ve Dın 6344 Standart normlarındaki ön ve sürücü pens imalatı yapmakta olup ayrıca altı milli, kayar otomat, otomat tezgahları için er pensli matkap tutucular,pafta ve klavuz çekme aparatları,kovan ve kapaklar başlıca olmak üzere birçok zengin ürün çeşidi ile makine yedek parça üretim alanında müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
İmal ettiğimiz tüm altıköşe,kare ve özel profilli pensler çok hassas olarak imal edilmektedir.Ayrıca imal ettiğimiz penslerde isteğe özel olarak ölçülerde de çalışılmaktadır.
Yenilikçi tarzı ile fark yaratmayı başaran ROPESAN,200 ün üzerinde pens çeşitleriyle müşterilerinin beğenisine sunulmuştur.
Kuruluşumuz bu gücüne karşılıklı saygı,kalite ve dürüstlük ilkelerinden ödün vermemesine borçludur.
Günümüzde 600 m2 alanda 1 fabrika,11 anabayi sahip olan kuruluşumuz siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duymaktayız.